DoporučujemeZaložit web nebo e-shop
aktualizováno: 22.02.2012 14:56:28 

FAN CLUB  HC REALISTIC OSTROV (4. nejvyšší soutěž ledního hokeje v ČR)

Reportáž ze zápasu...

HC REALISTIC OSTROV - HC CHEB 2001

6:1 (3:0;2:0;1:1)

             Dne 06.02. zavítal na ostrovský zimní stadion přezdívaný "mrazák" náš oblíbený rival z Chebu. Pokud vám není jasné proč je oblíben tak je to z důvodu,že s ním máme více než kladnou bilanci v počtu vítězství. Pokud bych si měl vzpomenout na poslední zápas s Chebem na domácím ledě, tak bych vzpomínal na těsnou výhru našich ostrovských kluků v poměru 3:2 a opravdu vydřené vítězství.

             Tento zápas nám ovšem nabídl hokej, který měl s předcházejícím domácím zápasem s Chebem jen stejné jméno hostujícího týmu. Náš tým vstřelil branku již ve druhé minutě utkání a tím naznačil jak se celý zápas bude vypadat. Jak je již naším zvykem tak jsme povzbuzovali naše "miláčky" z plných plic a na výkonu a skóre se to také projevovovalo. Nutno ovšem dodat,že z pohledu hostujících hráčů je konečný stav 6:1 ještě velmi milosrdný a nebýt jejich brankáře tak mohl být výsledek ještě krutější.  Jaký byl důvod jejich špatného výkonu musí vědět oni sami. Náš tým v každém případě pokračoval v koncentrovaném výkonu a nedovolil soupeři jakkoliv ohrožovovat naši branku. Jakmile se ovšem k jakémukoliv ohrožený domácí svatyně hráči Chebu dostali tak byl jako vždy na svém místě brankář Csipka.

             Ve třetí třetině se povedlo hostujícím hráčům vstřelit čestný úspěch, ale výsledek zápasu to upravilo jen kosmeticky.  Zápas tedy dopadl dle našich očekávání a soupeř z Chebu odjel s debaklem. Díky všem zúčastněným (ať už to je fan klub nebo hráči nejen z Ostrova) za příjemný odpolední večer.

 

za fans Ostrov "Kane"

 

HC REALISTIC OSTROV - SK KADAŇ "B"

6:5 ( 1:1;2:1;3:3) - za třetiny neručim :))

                Přišel čas opět změřit síly s naším rivalem s Kadaně. Nutno dodat,že jsme tento tým zatím nedokázali porazit ani jednou a s o to větším odhodláním jsme se připravovali na zápas, který se v Ostrově odehrál 23.01.10! Předzápasové soustředění proběhlo již tradičně v Atlantisu, který je nedaleko od zimáku. Sešel se nás dle očekávání dost velký počet a všichni jsme si natipovali výsledky a na tento svůj výsledek vsadili 10 Kč. S obavami, ale již zmíněným odhodláním jsme tedy vyrazili po nějaké době na stadion.

                K našemu překvapení jsme před stadionem potkali fanoušky hostujícího týmu, kteří neváhali a vyrazili za týmem v tento mrazivý den. Nutno dodat,že i přes nevelký počet dokázali svými hlasivkami podporovat více než kvalitně. Na nás ovšem při tomto zápase nemohli stači. Postavili jsme se na naše tradičí místo a dle slov našeho výkonného předsedy, které slyšel od hráčů jsme nebyli jen jeden, ale rovnou dva hráči navíc a nedalo se prý nic jiného než vyhrát.

                K zápasu lze dodat jen jednu věc. Nepostrádal vůbec nic z toho co má v zápase dvou předních celků soutěže být. Krásné branky, kličky a akce se střídali jedna za druhou. K vidění bylo samozřejmě i několik nepřesnosti, ale i díky těmto nepřesnostem nakonec vznikali velmi důležité šance ze kterých padli rozhodující goly. Jediné co se mi tento zápas opravdu nelíbilo byl již tradičně výkon rozhodčího Koustourka, který pískal více než zmateně a i na hráčích bylo vidět, že chvílemi opravdu neví co hrát. Nutno dodat, že se jednalo o oba týmy. Další kaňkou na obrazu hry bylo občasné "vyvádění" hráčů Kadaně, které ale k těmto zápasům patří a dodávalo to tím opravdu velké napětí do závěrečných minut. Závěr zápasu již i přes některé velmi nebezpečné situace před naší brankou dopadl dle našich největších přání a tužeb a dokázali jsme našeho rivala porazit.

                  Díky oběma stranám za velmi pěkný hokej a hostujícím fanouškům za pomoc při vytváření pravé hokejové atmosféry, která již k Ostrovu patří jako Eiffelova věž patří k Paříži.

P.S. jen bych tu měl poslední výtku k chování ledaře, který se opět předvedl v plné kráse. Pochopím, že se mu nechce vytírat vylité pivo, ale jde to také říci jinak než on to dokáže. Slovníkem dlaždiče si opravdu nemůže vybudovat autoritu, ale naopak posměch svého okolí.

 P.P.S - ještě ke "kauze" rozhodčí :) jak jsem již vysvětloval na diskuzi tak já osobně jsem z něj měl stejně špatný pocit jako kdykoliv jindy. Z celkového pohledu pískal vyrovnaně na obě strany. To není ovšem to o co mi vlastně v jeho kritice šlo. Pouze se mi jednalo o posuzování jednotlivých faulů. Může se stát,že na některé situace nevidí tak dokonalo jako lidé z tribuny, ale občas jsem jen kroutil hlavou za co vlastně chodí hráči jak domácích tak hostů za "katr"....jasný faul kdy došlo k držení u mantinelu (v několika případech) nebylo odpískáno, ale naopak pouze náznak faulu byl posouzen jako zákok nedovolený apod.

Za Fan Club HCO - Jarda Hruška dne 24.01.10!!

 

Reportáž od Olého z Turnaje hokejových fanoušků v malé kopané, který se konal 1.8. 2009 v Děpoltovicích ZDE:  Reportaz_od_Oleho_z_Depoltovic.doc [28 KB]  

__________________________________________________________________________

HC CHEB 2001 :  HC MATTONI  OSTROV  3:10 (1:3; 1:2; 1:5)

Krátký komentář o zápase v ... Chebsky_denik.cz_z_2.2.2009.doc (87 KB)

__________________________________________________________________________________________________________

SK KADAŇ B : HC MATTONI  OSTROV  6:5 (2:0; 2:3; 2:2)

 i přes těsnou prohru čupr výkon - naši kluci se vytáhli a hráli s jasným favoritem vyrovnanou hru plnou bojového nasazení  - hoši děkujeme za bojovnost, kterou jste předvedli. Poděkování patří i Kláštereckým fans, kteří společně s námi neúnavně fandili, až do konce utkání (5 fotek fans z tohoto zápasu můžete nalézt v sekci Galerie ze zápasů). Teď nás čeká dlouhá pauza, až do utkání s Chebem, tak se hoši dejte do kupy, ať můžeme Chebským hokejistům oplatit ty dvě porážky a hurá 31.1.2009 do CHEBU!

    ___________________________________________________________________________________

HC MATTONI  OSTROV : HC CHEB 2001  4:8 (1:1; 2:4; 1:3)
 

 po všech stránkách nevydařený výše uvedený zápas, raději na něj zapomenout a pokusit se v příštím zápase o skoro nemožné a to  sebrat Kadani alespoň jeden bod!                                                                                                                                              

Tak tedy opět hurá v neděli 21.12.2008 na poslední zápas roku 2008 tentokráte do Kadaně (zápas začíná od 17:00hod.)!!!!!!      

   ____________________________________________________________________________________

 

HC ILH BON ART LITOMĚŘICE : HC MATTONI OSTROV 6:8 (1:2; 2:3; 3:3)

 reportáž k výše uvedenému vítěznému zápasu naleznete ZDE:  REPORT_Z_VYJEZDU_DO_LOVOSIC.doc (30 KB)      

a hurá v sobotu 13.12.2008 (ZS Ostrov) na HC Cheb 2001!!!!!!      

   ____________________________________________________________________________________

HC PK Vřesová : HC Mattoni OKZ Ostrov 3:4

Tak a bylo to tu. Přijeli jsme navštívit sokolovský stadion, kde se nám do posledního zápasu opravdu moc nedařilo. Jak se říká, do třetice všeho dobrého a nutno podotknout, že se to konečně jednou vyplnilo a to způsobem zcela unikátním. Před naším zápasem jsme navštívili i dvě třetiny zápasu II. ligy mezi Baníkem Sokolov a Českou Lípou, kde se i někteří z našich řad rozhodli hlasivkami podpořit spolu s fans domácí. Ve 20:00 začal zápas mezi Vřeskou a Mattonkou a proto jsme se pustili i my do fandění (spolu s dvěma členy fan klubu Sokolova) a to do hlasitého fandění. Celý zápas dá se říci probíhal tak jako vždy v posledních zápasech s Vřesákama a to tak,že byl po celou dobu utkání velmi vyrovnaný a podle toho i vypadalo skore, které se skoro nechtělo hýbat. Prvním kdo rozvlnil síť byla ovšem  Mattonka a zaslouženě vedla. Poté se hra trochu uklidnila a opět vyrovnala a tak probíhala po zbytek zápasu až do posledních 10 sekund, které jsem opravdu dlouho nezažil a asi dlouho nezažiju. Již jsme se všichni smiřovali s tím,že nám ujede vlak, protože zápas směřoval k remíze a případnému prodloužení, ale poslední sekunda nás vyvedla z omylu a uvedla do stavu hluboé euforie. Nikdo opravdu nečekal, že v poslední třetině skorujeme a zápas vyhrajeme. To co se později dělo v našich hlavách už asi nemusím popisovat. Pro mě osobně to byla radost větší, než když jsem vyhráli titul a poté ho slavili.

Co mě ovšem rozhodilo nejvíce a myslím,že nejenom mě byl OPĚT výkon rozhodčího, který v poslední třetině absolutně nesmyslně vylučoval pouze hráče Mattonky a to například za údajné hákování. Nutno říci,že nic takového se nestalo a ten kdo byl faulován byl hráč Ostrova, protože mu domácí hráč přinejmenším držel hůl a nedovolil mu tím hrát. Tím ovšem jen rozhodčí ukázal jak se bude hra ještě vyvíjet. Dalším vyloučení, při kterém zůstává rozum stát je, že když se domácí hráč po kontaktu se soupeřeme a následném podklouznutí uděří obličejem o led a může za to ostrovský obránce a jeho nedovolené bránění. Při mém rozpoložení jsem už byl opravdu nucen po rozhodčím něco hodit a to něco byl puk, který jsem sebral při rozbruslení. Nejsem na to tak hrdý jak se zdá, ale co se stalo stalo se a kdybych mohl vrátit čas tak bych to asi udělal znovu.

Copyright: Kane


HC MATTONI  OSTROV : HC SLOVAN LOUNY  7:4 (1:0; 3:3; 3:1)

Dramatický souboj dvou vyrovnaných mužstev z 22.11.2008 jest popsán v sekci "Z tisku" (fota ze zápasu naleznete v sekci "HC MATTONI"). I přes naše drobné zaváhání v druhé třetině jsme se nedali a podruhé v této sezóně Slovan porazili. Ve slušném počtu se sešel i náš FAN CLUB a rozhodně nás jako vždy bylo slyšet! Doufáme, že si děkovačku zopákneme i na zimním stadionu v Sokolově! Takže Ostrováci výborně a jedeme do Sokolova na ještě těžší zápas s HC PK Vřesovou....!!!!  

 HC KLH BÍLINA : HC MATTONI  OSTROV 7:12 (4:3; 2:4; 1:5)

I přes prohru v úvodní třetině jsme Bílinu opět převálcovali dvouciferným výsledkem. Jen škoda, že jsme si neudělali ten plánovaný výjezd. Příště to musíme napravit a vyjet podpořit naše chlapce i za hranice Ostrova!. Ostrováci olé a opět jedeme dál - čekají nás v sobotu 22.11.2008 od 16:45hod. Louny!!!!  

 

HC MATTONI  OSTROV : HC KLH BÍLINA  14:7 (4:2; 5:1; 5:4)

Nebylo co řešit - mladíci z Bíliny se sice snažili, ale v pátek 7.11.08 prostě na náš tým neměli. Jak jsem již tipoval před zápasem, zrodil se nám další dvouciferný výsledek pro HC Mattoni Ostrov. Ostrováci olé a jedeme dál....!!!!  

 

HC MATTONI  OSTROV : SK KADAŇ "B"  6:11 (1:3; 1:3; 4:5)

Na SK Kadaň B v současné době nemáme ............. byli lepší ve všech směrech, ale zadarmo jsme jim vítězství 1.11.08 nedali (viz. foto níže):.

 

 

 

 REPORTAZ_Z_VYJEZDU_DO_CHEBU.doc (27 KB)  

__________________________________________________________________

  HC MATTONI OSTROV : HC ILH BON ART LITOMĚŘICE 10 : 4 (4:1; 2:2; 4:1)

 reportáž k výše uvedenému vítěznému zápasu už asi nedodám....

       _________________ ____ _________________________________________

HC MATTONI OSTROV : HC PK VŘESOVÁ 2 : 4 (0:1; 2:1; 1:2) Diváci: cca 40 

  Výše uvedený výsledek je spravedlivý a odpovídá průběhu zápasu. Dále no comment..... 

(Více o zápase z 11.10.08 se dočtete v sekci "Z tisku".)

Pár fotek z onoho dne jest ZDE: FOTA_Z_11.10.08.doc (2259 KB)

 ________________________________________________________________________________________________

  Zpravodaj_z_Loun_5.10.08.doc (560 KB)

 


TURNAJ FANOUŠKŮ ENERGIE


KRÁLOVSKÉ POŘÍČÍ


  Turnaj vznikl v hlavách několika fanoušků z fan clubu karlovarského hokeje a nutno dodat,že to nebyl vůbec špatný nápad. Turnaj se hrál ve dvou dnech a to na umělé trávě v Královském Poříčí a náš fan club tam nesměl chybět.
  V sobotu ráno na nádraží jsme se sešli v počtu osmi lidí a vyrazili na cestu. Devátý hráč dorazil, až potom co se probudil, na druhý zápas, ale ani to nám nezabránilo v tom aby jsme první zápas odehráli celkem kvalitně. 

Fan Club Mattoni - Starorolský Psychopati

                  0:1

  Do tohoto zápasu jsme nastoupili s tím,že co se týče fotbalového umění, nejsme na tom zrovna nejlépe. Ale byli jsme sami zaskočeni tím,že jsme hráli docela obstojný fotbal. Teda až na mě osobně. Ale co, nestydím se za svůj výkon asi jako ostatní z mančaftu. Bohužel tento zápas nedopadl tak jak mohl. Několik šancí na vstřelení branky tam bylo, ale tzv. štěstíčko při zakončení už nám všem chybělo.

Fan Club Mattoni - Tým rozvázaných kopaček

                    5:5

  Už když jsme nastupovali tak jsme si byli jistí,že tenhle zápas dopadne rozhodně líp, ale celkový průběh nezaskočil jenom nás. Po tom co jsme vstřelili branku na 1:0, tak náš soupeř prakticky okamžitě vyrovnal. Ale to co následalovalo potom už zarazilo i nás. Během 5 minut náš tým vstřelil čtyři branky a dostali jsme se do vedení 5:1. Nejspíše to byl přesně tenhle výsledek, který nás uspokojil a proto jsme najednou všichni chtěli vstřelit gól a to se nám ošklivě nevyplatilo. Náš soupeř nás zatlažil jako sardinky a také dokázal během 5 minut vstřelit čtyři goly.


Fan Club Mattoni - THC Loučky

                  0:3

  Třetí zápas a únava se dostavila. Loučky nás i přes to,že vypadali po celém dni tak jak vypadali rozdrtili ve všech aspektech. Nutno ovšem dodat,že tato prohra nám nezabránila v tom, abychom skončili v tabulce skupiny s JEDNÍM bodem třetí a nemuseli jsme hrát proti Rudé Hvězdě, která nakonec zvítězila v celém turnaji s obrovským přehledem.


  O posledním zápasu se rozepisovat vůbec nebudu. Bohužel jsme chytli druhý tým v turnaji, kde byli převážně registrovaní fotbalisti z Lokte a tak to potom taky vypadalo. I když jsme si získali sympatie všech přihlížejících našim přístupem ke hře, tak jsme dokázali vstřelit pouze tři branky. Zato soupeř nám jim nasázel 13 a bylo rozhodnuto. Jediné co nás asi zklamalo bylo,že i za stavu kdy to bylo o tři branky do nás soupeř zajížděl a nebral si servítky.

  Na závěr můžu jenom říct, že tento turnaj se povedl tak nejvíc jak jen na první ročník mohl a doufám,že za rok se sejdeme někde jinde a užijeme si to znova i s fan cluby z jiných končim ČR.

P.S. Na pár fotek se můžete podívat v galerii. Bohužel nejsou z naší hry, protože v tu dobu nebyl nikdo kdo by to mohl fotit.